м. Рівне, вул. Соборна 370Д, тел. +38 (0362) 68-33-33

 

Вівторок, 29 травня 2018 07:53

Замок - запорука безпеки

 

Щоб знати, як захиститися, треба знати, від чого. Для цього давайте розглянемо, як влаштовано замикання дверей. Простий класичний замок фіксує двері в одній точці, ще дві або три точки фіксації створюють петлі. Таку конструкцію ламають, відігнувши кут дверей з боку замку. Щоб проникнути до приміщення, злодію достатньо отвору 50 х 50 см. Висота дверей – 2 метри, тому отримати такий отвір нескладно при будь-якій товщині металу, особливо, якщо в дверях немає ребер жорсткості.

 

 Щоб відкрити цілі двері, застосовується віджимання - коли виріб відводиться в сторону за допомогою фомки та ригелі виходять з рами. Також застосовують вбивання ригелів всередину корпусу замка з боку дверної коробки. Сувальдні замки мають секретність нижче циліндрових, тому їх часто відкривають за допомогою підбору ключа або відмичками. А також свердлінням стійки хвостовика – штифта фіксації положення сувальд, або провертанням за допомогою «зкручувача».

 Виробники якісної замкової продукції ретельно вивчають всі сучасні методи зламу і намагаються прогнозувати можливі способи впливу на замок і двері. Технологічні відділи таких компаній розробляють різні захисні методи.

Як обрати замок

 Кращим рішенням є замки, які замикають периметр дверей у декількох точках. Таке замикання забезпечують багатонапрямлені замки. 4-напрямлений замок фіксує двері з усіх чотирьох сторін, забезпечуючи максимальний захист. Більш простим, але також надійним рішенням є замки з ригелями, спрямованими вгору і вниз.

Для забезпечення більшої кількості точок фіксації хорошим рішенням є установка додаткового замку. Ставити його треба на відстані 40 см і більше від осі основного замку.

Циліндровий замок має велику перевагу перед сувальдним, оскільки в нього можна поставити циліндр високої секретності, який захищений від відкриття відмичками. Але потрібно обов'язково захистити циліндровий механізм, тому що згідно зі статистикою, циліндр замка зламують найчастіше. Щоб такий замок встояв у разі спроби висвердлювання, перелому циліндра на дві частини або витягування, потрібно встановлювати комплекти захисної фурнітури або броненакладок - RostexMul-T-LockAbloy.

 Сувальдні замки є поширеним і більш дешевим, але не найефективнішим способом захисту. Купуючи сувальдний замок, звертайте увагу на його максимальну кількість кодових комбінацій і наявність бронепластини, що захищають корпус замка від свердління та впливу «зкручувачем». 

 Останні розробки в галузі циліндрових замків пропонують також конструктивні рішення, які блокують роботу всієї ригельної системи замка у випадку проведення вандальних дій по відношенню до броненакладки, яка захищає сам циліндр. Таким чином, навіть зламавши броненакладку, зловмисник лише ускладнить собі завдання, оскільки після цього замок неможливо буде відкрити навіть «рідним» ключем.

Вибираючи замок для вхідних дверей, обов'язково звертайте увагу на міцність його конструкції, на те, як працюють деталі - їх робота не повинна супроводжуватися тертям, заїданням. Слід звернути увагу на точність виготовлення деталей виробу, якість обробки, наявність брендових клейм. Зауважимо, що якісні замки азіатського походження завозяться в Україну вкрай рідко. Тому для отримання гарантованої якості вибирайте брендові замки відомих європейських чи ізраїльських виробників.

 За гарний замок потрібно платити. «За що?» - Часто запитують споживачі. За якість і надійність. Ви інвестуєте у власну безпеку. І вклавши чималі гроші в ремонт, побутову техніку - не кажучи про інші цінні речі у будинку - нерозумно буде залишити своє майно незахищеним. За словами постраждалих від крадіжок, найгірше - відчуття того, що хтось рився в твоїх речах. Про свій моральний спокій теж варто подбати. 

  Де купити якісний замок?

 З необхідністю вибору замкового механізму ви стикаєтеся у двох випадках - при покупці нових дверей або при заміні замку у встановлених. Вибираючи нові двері, обов'язково зверніть увагу на конструкцію замка, адже найчастіше за листом металу або красивою обробкою ховається неякісний дешевий замок, який ніяк не гарантує захисту. Виробники дверей, які дійсно піклуються про безпеку, встановлюють якісні захищені замки.

При необхідності підвищити захисні властивості існуючої двері рекомендуємо викликати фахівця з Локсмайстер-центру. Майстер зробить необхідні заміри, підбере замок в залежності від конструкції дверей, укомплектує його циліндром і захисною фурнітурою.

Не менш важливо правильно встановити виріб. Цю роботу теж повинен виконувати фахівець із замикання - Локсмайстер.

 

 

Завод "Сталь-М"

Адреса: 33024, м. Рівне,
вул. Соборна, 370-Д

Тел: +38 (0362) 68 33 33,

+38 (067) 360 33 65
+38 (096) 630 69 80 
+38 (050) 905 32 32

Е-mail: vzbut@stal-m.ua - відділ збуту,
postach@stal-m.ua - відділ постачання
Графік роботи:
Пн.-Пт. - 09:00-18:00 год.  
Сб.- Нд. - вихідний.

 

Фірмовий магазин "Сталь-М"

Адреса: 33027, м.Рівне,
вул. Київська, 67 ТЦ "Арена",

Тел: +38 (067) 360 43 44

E-mail: shop@stal-m.ua

Графік роботи:
Пн.-Нд. - 10:00 - 19:00 год.
Сб. - 10:00 - 15:00 год.
Нд. - вихідний

 

 

 

Фiрмовий магазин "Сталь-М"

Адреса: 33023, м.Рівне,
вул. С.Крушельницької, 77 

Тел: +38 (0362) 63 74 84, 
+38 (096) 630 69 03

E-mail: stalm_best@ukr.net

Графік роботи: 
Пн.-Пт. - 09:00-18:00 год., 
Сб. - 10:00 - 15:00 год. 
Нд. - вихідний

 

 

 

 

Фipмовий магазин "Сталь-М"

Адреса: 43026, м.Луцьк,
вул. Рівненська, 25

Тел: +38 (095) 642 06 31, 
+38 (067) 360 97 75

E-mail: shop_lutsk@stal-m.ua

Графік роботи:
Пн.- Пт. - 09:00-18:00 год.,
Сб. - 10:00 - 15:00 год.
Нд. - вихідний

 

 

 

Find Us On Facebook

Слідкуйте за нами у соціальних мережах

Перейти

Facebook