Друк

Модель "MODERN" МДФ/ПВХ


ВІД
9980 грн.
Розмір дверей
880х2040
Опис

Модель "Modern" - це двері серії "GOLD" від компанії "Сталь-М". Особливістю даної моделі є оздоблення дверного полотна вологостійкою МДФ-плитою та ПВХ-плівкою Vinorit. До вашого вибору широкий спектр варіантів фрезерування та ПВХ-плівки у наших каталогах.

Модель "Modern" - це модель, що дає можливість підібрати індивідуальний дизайн, завдяки використанню доддаткових елементів декору, таких як алюмінієвий молдинг, патинування, композитні матеріали, кам'яний шпон. Безмежність вибору декорування нададуть Вашим дверям індивідуальності та оригінальності.

Двері виготовляються під індивідуальні розміри.

Дверне полотно виготовлено із 2-х листів холоднокатаного металу товщиною 1,5 мм та Z- і П-подібних ребер жорсткості та профільної рами.

В якості тепло- та звукоізоляційного наповнення використовується мінеральна вата.

На полотні дверей із зовнішньої сторони в районі замків та виходу ригелів у рамі встановлюється захисна пластина з металу товщиною 3 мм.

Конструкція укомплектована:

     Широкий вибір варіантів декоративного оздоблення та найвища якість створять безпеку та спокій у Вашому домі та вразять Ваших гостей сучасним дизайном. Такі двері стануть безперечною прикрасою будь-якого будинку чи квартири.

Гарантія виробника 12 місяців.

Модель "STANDART" RALМодель "TRIUMF" Дуб/ПВХ
Назад на :Серія GOLD